Masz pytania?
Zadzwoń!

Infolinia: 58 741 83 34

Według najnowszego raportu „Zanox Mobile Performance Barometer 2014” Polska zajmuje obecnie 3. miejsce w Europie pod względem wzrostu wielkości dochodów z handlu mobilnego. Co ciekawe wyprzedzamy takie kraje jak: Niemcy, Francja, Hiszpania czy Włochy.

Najnowsze badanie Zanox potwierdza, że mobilne zakupy stają się coraz bardziej popularne. Tylko w ciągu ostatniego roku liczba transakcji mobilnych w samej Europie wzrosła aż o 64%. Szczególnie chętnie z takiej formy zakupów korzystają Polacy. Plasujemy  się na 3 miejscu jeżeli chodzi o wzrost przychodów z handlu mobilnego. Wpływ na ten stan ma zapewne rosnąca popularność urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony. Jak widać wielu z nas stawia na wygodę i decyduje się na taką formę zakupów.

Właśnie dla  osób, które cenią wygodę, mobilność i niskie koszty kierujemy również naszą usługę – internetowy fax to narzędzie niezbędne w każdej firmie. Aby korzystać z usługi wystarczy dostęp do Internetu. Dzięki nam odbierzesz i wyślesz faxy zawsze i wszędzie.

 

Powrót