Masz pytania?
Zadzwoń!

Infolinia: 58 741 83 34

Masowa wysyłka faxów – skuteczne narzędzie marketingowe

 

Internetowy fax oprócz standardowej funkcji faxu elektronicznego pozwala na korzystanie z funkcji mailingu faxowego. Dzięki usłudze mass fax możliwe jest w bardzo krótkim czasie dostarczenie wiadomości  nawet do 50000 odbiorców. W ten sposób Państwa oferta niezwykle niskim kosztem może dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Standardowa cena wysłania jednej strony faxu to od 5 do 8 groszy! Dodatkowo w przypadku usługi  masowej wysyłki nie pobieramy żadnych opłat za użytkowanie numeru – płatności regulowanie są wyłącznie za zrealizowane połączenia.

917505-lokaty-finanse-biznes-657-323


Pozyskiwanie klientów – skuteczne i efektywne!

 

Ostatnio przeprowadzane badania wykazały, że jedynie 6% pracowników odpowiedzialnych za odbiór korespondencji faxowej potrafi wyrzucić odebrany dokument bez przeczytania choćby kilku jego pierwszych zdań. Taka wysoka skuteczność w odbiorze wysyłki sprawia, że masowa wysyłka faxów może być z powodzeniem wykorzystywana do reklamowania różnego rodzaju produktów i usług. Przy odpowiednio dobranej grupie docelowej i trafionej ofercie, zdarza się osiągnąć odzew z kampanii na poziomie przekraczającym 10%! Obecnie jest to wynik nie do osiągnięcia przy zastosowaniu jakiejkolwiek innej formie reklamy.

Aby korzystać z masowej wysyłki faxów skontaktuj się z naszym konsultantem – zamów usługę mass fax już dziś  i pozyskuj nowych Klientów!

baner