Masz pytania?
Zadzwoń!

Infolinia: 58 741 83 34

Internetowy fax – jak to działa?

 

Internetowy fax pozwala na wysyłanie i odbieranie faxów bez posiadania drogiego w utrzymaniu urządzenia faxowego i tradycyjnej linii telefonicznej. Od teraz do wysyłania i odbierania faxów wystarczy Twoja skrzynka e-mail.  Co to oznacza? Już nigdy więcej nie będziesz się martwić o kosztowne tonery z tuszem i papier, co więcej z  internetowego faxu można korzystać z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

internetowy_fax

Zobacz, jakie to proste!

 

Rejestracja i obsługa internetowego faxu są niezwykle proste i szybkie. Aby korzystać z internetowego faxu wystarczy połączenie z Internetem – nie ma potrzeby instalacji żadnego oprogramowania czy aplikacji. Po zarejestrowaniu konta i wyborze numeru użytkownik otrzymuje login i hasło do Panelu Klienta.  Panel ten umożliwia edytowanie ustawień usługi oraz wysyłanie wiadomości fax i mass fax.  Obsługa Panelu jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Faxy można wysyłać również bezpośrednio ze swojej poczty e-mail. Instrukcję jak wysyłać faxy ze swojej skrzynki e-mail użytkownik otrzymuje niezwłocznie po rejestracji konta.

Korzyści

 

Internetowy fax pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki tej nowoczesnej usłudze nie musisz już zamartwiać się o koszty związane z zakupem bardzo drogiego papieru termicznego, nie mówiąc już o wydatkach związanych z naprawą czy konserwacją maszyny faksowej. Warto więc dodać, że internetowy fax to usługa nie tylko funkcjonalna, ale i mobilna. Korzyści z jej użytkowania sprawiają, że decydują się na nią zarówno firmy i instytucje, jak i osoby prywatne. Aby móc wygodnie i szybko korzystać z usługi wystarczy bowiem dostęp do komputera podłączonego do Internetu, by z dowolnego miejsca na świecie wysyłać i odbierać dokumenty faxowe.

banertest